En iyi 5 Nikon Android Uygulaması

0

Canon’un yanısıra kameralara gelince, Nikon büyük ikiliden biri. Orta sınıf modelleri ucuz ve oldukça iddialı işlerin üstesinden gelmektedir. Canon ve diğer fotoğraf makineleri gibi bunları da doğru uygulamalarla kontrol edebilirsiniz. Fırsat bulup denediğimiz ve başarılı bulduğumuz uygulamaları sizin için derledik. İşte Android için en iyi Nikon uygulamaları!

Camera Connect & Control

camera connect and control nikon

Camera Connect and Control sağlam Nikon uygulamalardan biridir. Nikon Coolpix’in ve D serisinin genelini ve bazı ara modelleri destekliyor. Kamera modelinize bağlı olarak USB veya WiFi ile de bağlantı kurabilirsiniz. Bu uygulamanın ücretsiz sürümü, çektiğiniz görüntüleri ön izleme, videoları görüntüleme, deklanşörü kontrol etme ve hatta seri numarasını görme gibi işlemleri yapmanıza olanak tanır. Ücretli sürüm canlı görüntüleme, toplu indirme ve bir kaç özellik daha ekliyor. Ücretsiz ve ücretli sürüm seçenekleri uygulama içi satın almalar mevcuttur.

İNDİR

Camera Remote Control (DSLR)

camera remote control android uygulamasi

Camera Remote Control, Nikon için gerçekten güzel ve başarılı bir uygulamadır. Telefonunuzu kameranız için uzaktan kumandaya dönüştürür. Yine de bazı uyarılar var. Telefonunuzun kameranızdaki gibi bir IR blasteri olması gerekir. Aksi takdirde, çalışmayacaktır. Uygulama, çeşitli üreticilerin sunduğu çeşitli kameraları destekliyor. Nikon bunlardan biridir. Ayrıca, uygulama içi satın alma yapılmaksızın ücretsizdir.

İNDİR

Helicon Remote

Helicon Remote, Google Play Store içerisinde bulunan en pahalı Nikon uygulamalardan biridir. Çoğunlukla profesyonel kullanım içindir. Ekstra uzun pozlamalar, poz parantezini kullanın, tam ekran canlı görüntüleme modu, zaman atlamalı çekim, video kaydı, patlama çekimi ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Birçok Nikon fotoğraf makinesini destekliyor. Bununla birlikte, kesinlikle D3xxx serisini desteklemez. Ücretsiz bir sürümü var. Bu şekilde satın almadan önce deneyebilirsiniz. Bunu yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İNDİR

Magic Nikon Viewfinder

Magic Nikon Viewfinder, Nikon kameralarınızı kontrol etmenize izin vermez. Bununla birlikte, keşif yerleri ve sürgün planlaması için oldukça yararlı olabilir. Telefonunuzun fotoğraf makinesini kullanarak, Nikon’unuzda çekimlerin nasıl olduğunu taklit eder. En-boy oranını değiştirir ve maruz kalma gibi şeyleri bile değiştirebilirsiniz. Nikon ile yapmış olduğunuz çekimleri düzenlemenize olanak sağlar.

İNDİR

Orjinal Nikon Yazılımları

orjinal nikon android uygulamaları

Nikon’un Play Store’da birkaç uygulaması var. Her çeşit şey için. Bunların birçoğu çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamanız için geliştirilmiştir. Ayrıca bir Nikkor alışveriş uygulaması, bir resim paylaşım uygulaması ve daha fazlası var. Belki de en yararlı olan manuel uygulamadır. Kolay referans için neredeyse tüm Nikon fotoğraf makinesini indirip okumanızı sağlar. Maalesef, uygulamaları aslında Nikon’unuzu kontrol etmek için harika değil. Bununla birlikte, bu uygulamalardan bir veya ikisini yararlı bulabilirsiniz. En azından Nikkor uygulaması ve manuel uygulaması öneriyoruz.

UYGULAMA LİSTESİNİ GÖR

Nikon uygulamalarından listemize içinde yer almayan bir program kullanıyorsanız, yorum olarak bizimle paylaşın!

5.0
03

Paylaş

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.