Diyet Yaparak Bölgesel Zayıflama İpuçları

0

Günümüzde feast food gıdalarının artması ile beraber bölgesel ve genel vücut kilolarımız artmış durumda.100 kişiden 80’i aynaya bakmış olduğu vakit kendinden memnun değil yada keşke kalçam birazcık daha ince olsa belim birazcık daha zayıf olsa diyebilmekte. Peki rejimlerle bölgesel zayıflama mümkün mü? Neler yapmamız gerekiyor.

SABAHLARI LİMONLU SU

Sabahları içilen ılık limonlu su metabolizmanı hızlandırır ve kolay yağ yakmanızı sağlar. Bu araştırmacılar tarafınca kanıtlanmıştır. Limonun içinde bulunun antioksidanlar yağ yakmaya destek oluyor.

ŞEKERDEN UZAK DURUN

 Şeker vücudumuzda düşman olarak dolaşmaktadır. Şeker vücudumuzum yağlanmasına ve kilo aldırmasında bir uzmandır. Hayatından yalnız şekeri çıkarmış bir insan da yavaş ta olsa yağlanmaların azaldığını görmüş olacaksınız.

BOL SU İÇİLMELİ

Su içmeden zayıflaya bilmek mümkün değildir. Su vücudumuzda toksinleri ve ödemleri atmaktadır.

GÜNDE 2 ÖĞÜDEN SONRASI VÜCUDUMUZUN DÜŞMANIDIR

Günde 2 öğünden şu demek oluyor ki; sabah ve akşam yemeğinden fazlası vücudumuzun düşmanıdır.

Oldukca belirgin gelebilir fakat sabah kahvaltısını güçlü yapmış olursanız akşam yemeğinizde 7 den ilkin yediğiniz takdirde ayda 10 kilo verebiliyorsunuz. Bu denenmiş bir yöntemdir.

YÜRÜYORSUN FAKAT KİLO VEREMİYORMUSUNUZ?

Yürüyorsunuz fakat aynaya bakmış olduğunuzda tesirini görmüyormuşsunuz? İşte size ergonomik bir data

en oldukça nerenizden şikâyetçi iseniz oranıza streç film sarın ve öyleki yürüyün hele ki zayıflama yada selülit kreminiz var ise bu iş daha da basitleşiyor. Örn. Kalçalarınızdan memnun değilseniz var ise kreminizi sürün yoksa streç filmi kalçalarınıza sarıp yürüyüşe çıkın ve en fazla 5 gün içinde FARKI görün. Bu yaptığımız yöntemin oldukça mantıklı bir açıklaması da var. Örneğin saunalar bölgesel zayıflamaya yarayan ter atma odalarıdır. Ter attığımız vakit vücudunuzdaki toksinler ve deri altındaki yağlanmalar çıkmaktadır. Bu yöntem ile bölgesel olarak yağları kırmaktasınız.

EKMEĞİ TAMAMEN KESMELİ Mİ?

Evet, ekmeği tamamen kati. Ekmek sizin baş düşmanınızdır ekmek yerine her öğünde ince belli çay bardağı dolusu ceviz, fındık, Antep fıstığı ve badem yiyin. Bakın iyi mi bölgesel olarak zayıflıyorsunuz

KURUYEMIŞLERDEN KORKMAYIN

Kuruyemişlerden korkmayın onlar sizin dostlarınız. Biliyorsunuz ki ki ter atmak azca yiyecek ve su içmek şeklinde rahat şu demek oluyor ki kabız olmadan günde 2 kere lavaboya da girmek önemlidir. Ve kuruyemişler yağ yapmazlar doğal ki kavrulmuşları değil. Taze kuruyemişler yağ yaktırarak kolay lavaboya gitmenizi sağlar.

 SONUÇ OLARAK

Sonuçta aç karnına ılık limonlu su arkasından sıkı bir kuruyemişle kahvaltı arkasından minimum 20 dakika yeni yönetimimiz ile meydana getirilen yürüyüş ve akşam 7 den ilkin yenilen akşam yemeği ve içilen bolca su sizi istediğiniz bir bedene sokacaktır.

Diyet Yaparak Bölgesel Zayıflama İpuçları
5 (100%) 6 Oy verildi.

Paylaş

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.