Cloud10Beauty Nasıl Alışveriş Yapılır

0 34

[pullquote]Cloud10Beatuy Nedir?[/pullquote] Bu site yurt dışı alışverişlerin kozmetik ürünleri alanında yeni adresi olma yönünde hızla yaygınlaşmaktadır. Makyaj malzemeleri, makyaj aksesuarları almak için farklı deneyimler sunan bir sitedir. Erkekler için de ürünleri olan hatta hediye fikirleri için bile ilgi çekici makyaj setleri gibi fikirler veren bir sitedir.

 Alışveriş Nasıl Yapılır?

Hemen üye olmadan önce bu sitede bir ön bir gezinme tavsiye edilir. Nelere ihtiyacınızın olduğu markaların neler olduğu, fiyat karşılaştırmaları gibi bazı incelemelerinizi üye olmadan yapmanız önerilir. Almaya karar verdiğiniz ürünleri belirledikten sonra sonra siteye üye olmanız tavsiye edilir. Çünkü, siteye üye olduktan sonra 30 gün geçerli olacak indirim kodu hesabınıza tanımlanmaktadır. Ne alacağınıza karar verememişken bu kuponun geçerlilik süresinin dolması muhtemel, o yüzden baştan siteye aşina olmanız ve ürünlerinizi belirlemeniz önemli. Siparişin tamamlanmasından önce bu kodun kullanılması da bir avantaj. Ayrıca bu sitede ürünlerinizin yanında bedava deneme ürünleri de gönderilmektedir.

Cloud10Beauty Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti 5 euro ancak, takip numarası da istenirse 2 euro daha ödemek gerekmektedir. Ayrıca, dünyanın her yerine 40 euro üzeri alışverişler için ücretsiz kargolama yapılmaktadır.

Cloud10Beauty Teslim süresi nedir?

Teslim süresi ortalama 15-20 gün arasındadır. Ancak teslimat uzarsa site üzerinden iletişim kurmak mümkün.

Cloud10Beauty Hangi markalar var?

Türkiye’ de zor bulunan hatta bazen de hiç olmayan markalara ulaşma imkanı sunmaktadır. Ayrıca sadece bayan kozmetik ürünleri değil erkeklerin kozmetik ihtiyacına yönelik çeşitli ürünler de yer almaktadır.

Cloud10Beauty Ödeme Yöntemi Nedir?

Kredi kartıyla ve benzeri internet ödeme yöntemleri ile ödeme yapılması mümkün. Ödeme kredi kartı ektresine belirlenen kur bazında TL’ye çevrilerek yansıtılır.

Gümrükte henüz bu siteden siparişlerde bir takılma olduğuna dair şikayet gündeme gelmemiştir.


Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.