Cabelas Sitesinden Nasıl Alışveriş Yapılır

4 62

[pullquote]Açık Hava Tutkunlarının Alışveriş Adresi: Cabelas[/pullquote]

Dünya’nın dört bir tarafındaki açık hava hayranları 1961 yılından bu yana sahada test edilmiş ve ispatlanmış Cabelas kıyafetleri ile araç ve gereçlerini tercih etmektedir. Özellikle kamp, avcılık ve balıkçılık tutkunları büyük rağbet göstermektedir. Cabelas, balıkçılık araç gereçlerinden avcılık araç gereçlerine varana kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olup açık hava tutkunlarının sahip olmak istediği tüm araç gereçleri bulabilecekleri dünyanın en önde gelen açık hava etkinlikleri araç gereç satıcısı konumundadır.

1961 yılında Dick ve Mary Cabela tarafından düşünülen ve hayata geçirilen bu firma, avcılık ve balıkçılık gibi açık hava organizasyonları alanında dünyanın bir numaralı tedarikçisi konumuna yükselmiştir. Cabelas, tüm dünyada geniş bir kitle tarafından takip edilen internet sitesi ve ürün kataloglarının yanı sıra Amerika ve Kanada ülkelerinde pek çok perakende satış mağazasına sahiptir. Halka açık bir şirket olan Cabelas, İngilizce olarak düzenlenen cabelas.com internet adresine sahiptir. Satın alınan ürünlerin gönderi ve ödeme seçenekleri ülkeden ülkeye farklı olabilmekte olup ürünlerin fiyatları her ülke para biriminde görülebilmektedir. Bazı ürünlerin Amerika dışına satışı mümkün olmayıp alışveriş esnasında bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Cabelas’ ın satışa sunduğu tüm elektronik araç ve gereçler Amerika standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

 Cabelas Sitesinden Ürün Alabilmek Çok Kolay

cabelas hesap açma

Hesap Oluştur

 Cabelas’ tan alışveriş yapabilmek için öncelikle internet sitesine üye olunması gerekmektedir. Üye olduktan sonra oluşturulacak My account yani hesabım bölümünde şahsınıza ait sipariş, kredi kartı bilgileri gibi veriler yer almaktadır. View chart yani alışveriş sepeti ile ihtiyaç duyduğunuz ürünleri buraya atabilirsiniz. Check out alışverişi tamamlamak için kullanılan kısa yoldur. Tıklandığında karşınıza çıkan adres, kargo ve ödeme tercihlerini seçerek sipariş sonlandırılabilmektedir. Bu bölümler dışında avcılık, atıcılık, balıkçılık, su sporları, kamp malzemeleri, motorlu araç malzemeleri ve giyim bölümleri bulunmaktadır. Sitede yer alınan uyarılara dikkat edilerek rahatça alışveriş yapılabilmektedir.

Cabelas üzerinden alışveriş yaptıysanız, görüşlerinizi ve deneyimlerinizi yorum olarak paylaşarak alışveriş yapacak kişilere kılavuz olabilirsiniz.


4 Comments
 1. Burhan says

  Merhaba cabelas alışveriş yapmak için illaki dolarla mı ödeme yapmamız gerekiyor?

  1. Sezer says

   Cabelas alışveriş sepetiniz içerisinde yer alan ürünlerin ödemesi bankanızın güncel dolar kuru üzerinden hesaplanıp hesabınızdan TL olarak çekilir. Kur hesaplamasını bankanıza sorarak öğrenebilirsiniz.

 2. Resul YASAK says

  merhaba. gümrük vergisine takılmaması için en fazla ne kadarlık alışveriş yapabiliriz.

  1. Sezer says

   22 euro ve üzeri alışverişlerde gümrük vergisi alındığını duymuştum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.